Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Moderna kuka vo Sveti Nikole

0 ЕУР

Се продава од: Модерна куќа 14 септ. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Свети Николе
Се продава фамилијарна модерна куќа комплет опремено приземје и прв кат, вториот кат е малтерисан.
Приземјето има салон со кујна и трпезарија, бања и тоалет, има 2 гаражи за 3 возила, просторија со цистерна за нафта од 4.5 тони, просторија за дрва.
Првиот кат има голем салон со трпезарија и кујна, бања и 3 спални, 4 тераси и големо фоаје.
Вториот кат е само малтерисан со една спална, бања и огромен салон со највисока точка од 5.7 метри и има 4 тераси.
Во целата куќа е инсталирано парно греење на дрва и нафта. Сите ходници се со подно греење.
Плацот е со големина од 331m2, а куќата e 342m2.
Чист имотен лист.
Цена по договор.
Модерна куќа
070375550
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации