Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продава куќа

0 МКД

Се продава од: Mite 27 авг. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Свети Николе
Se prodava kukja vo centralno gradsko podracje so povrsina od 232m2,od koi 204m2 e stanben a 28m2 deloven prostor,dvor od 250m2,pomosna prostorija i garaza.Kukjata ima parno greenje, dva klima uredi i satelitska antena.Vnatre e kako nova bidejki e koristena samo 6 godini a redovno e odrzuvana.Cena 350eu/m2 .Kukjata poseduva imoten list i moze da se kupi cela ili samo stanbeniot prostor.Danokot,advokatskite i notarskite troshoci se na kupuvacot.Ako sakate komforna kukja na samo 200 metri od centarot, povelete javete se, ke se dogovorime.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации