Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka i dvorno mesto na glavna ulica vo s.Bervenica

0 МКД

Се продава од: Aneta Вчера 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа со дворно место во центарот на село Брвеница. Влезот е од главна улица, има приклучок за струја, вода, канализација и чист имотен лист
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации