Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2022 01:30

Nova kuka vo Selo Slatino so dvor 2000m2

ЕУР

Објавени: мај 12 01:30
Прегледи: 430
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na nova kukja vo S.Slatino, Tetovo.
Se prodava kako shto e na slikite komplet, moze da se pogledne vo bilo koe vreme.
_______________
▪️ Katnost: Pod + Priz + Pk
▪️ Plac: 2081m2
▪️ Dvorno mesto: 1975m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 228m2
_______________

Cena:
➧320.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации