Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 384m2 vo Tetovo

Се продава од: Lezam 24 фев. 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Chmimi sipas marveshjes
Numri telefonit : 071 762 516
Leaflet
Кон почеток