Оглас од претпријатие Објавени: апр. 15 2022 07:56

Kuka so dva lokala vo Saat Maalo vo Tetovo

ЕУР

Објавени: апр. 15 07:56
Прегледи: 738
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Saat Maalo vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 175m2
▪️ Dvorno mesto: 101m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 126m2
_______________
▪️ Kukjata e lepenka od dvete strani.
▪️ Kukjata ima dva lokala.
_______________
Cena:
➧220.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации