Оглас од претпријатие Објавени: мај 07 2022 07:34

Kuka vo blizina na Muzicko Skolo vo Tetovo

ЕУР

Објавени: мај 07 07:34
Прегледи: 731
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shkollo vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Prizemje
▪️ Plac: 1360m2
▪️ Dvorno mesto: 1260m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 100m2
_______________

Cena:
➧600.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации