Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo blizina na Tetovcanka

0 ЕУР

Се продава од: Mile 30 ноем. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Тетово
Се продава куќа во близина на Тетовчанка, на многу атрактивна локација, во мирно маало. Површината на куќата е 100 м2, а вкупно на целиот плац 370м2.
Куќата не е лепенка и има еден кат и подрумски простории со гаража.
Цена по договор.
Mile
 
070358061
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации