Оглас од претпријатие Објавени: јан. 21 2022 01:37

Kuka vo Capce Sokace od 203m2

ЕУР

Објавени: јан. 21 01:37
Прегледи: 982
Se prodava kukja vo odlicna sostojba vo Capce Sokace.


Kukjata ima Priz + Kat.
Vkupno stanben prostor: 166m2
Vkupno plac: 203m2
Dvor: 68m2

Ima cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации