Оглас од претпријатие Објавени: апр. 14 2022 07:18

Kuka vo centar na Tetovo

ЕУР

Објавени: апр. 14 07:18
Прегледи: 597
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Centar.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 380m2
▪️ Dvorno mesto: 260m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 240m2
_______________
▪️ Kukata ima dukan
_______________
Cena:
➧249.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации