Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Се продава од: Kirko Trpevski Вчера 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Тетово
Kukata ima 3 sprata i potkrovje, dvorno mesto 980 metri kvadratni, 2 garazi i letna kujna. Moze i zamena za stan ili dukan vo Skopje ili Ohrid
Kirko Trpevski
075403021
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации