Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO TETOVO

0 МКД

Се продава од: Slavica 14 фев. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Se prodava kukja na Ilindenska 200 so povrsina od 500 m2 pozadi Vjosa vo sokakot.Cena po dogovor.
Kontakt tel.070-980-160 i 077-529-125 Slavica
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации