Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Се продава од: Dr Mare Serafimovska 27 окт. 15:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Kuka na 2 sprata so podrum 2 garazi I potkrovje (ne izgradeno). Na ubava mirna lokacija
Dr Mare Serafimovska
078240956
Leaflet
Кон почеток