Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova Kuka od 261м2

169 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNICON Денес 16:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата

Nov stan od 45m2 kaj sala Rasadnik 950 ЕУР
Objekt zgrada POGODEN ZA BIZNIS 240 000 ЕУР
Nov Stan od 131m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 760 ЕУР
Nov Deloven Prostor 155,85m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Се продава нова куќа, во комплекс со низа на куќи, веднаш вселива, кај фабриката Тетекс, со следните карактеристики:

• Квадратура - парцела 261м2, објект 214м2

• Ориентација - сев/југ

• Број на соби – 5

• Спална соба - 3

• Тераса

• Вселив – Да, веднаш

• Подни облоги - Плочки, ламинат

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Парно - со пелети (дополнително)

линк до фотографиите: https://ibb.co/stYTVQg
https://ibb.co/7nSHmx3
https://ibb.co/j5gPspz


Контакт:
Дарко Гавровски
Тел. +38970394332
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
UNICON
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект. Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
Tetovo Show on the map
+38975453858
http://unicon.mk/
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата
TROSOBEN stan vo nas Aerodrom 87m2 1 150 ЕУР
Nov Deloven Prostor 117m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Nov Stan od 131m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 760 ЕУР
Nov stan od 45m2 kaj sala Rasadnik 950 ЕУР
Кон почеток