Оглас од претпријатие Објавени: мар. 31 2022 07:15

Nova kuka plus pomala kuka na Potok

ЕУР

Објавени: мар. 31 07:15
Прегледи: 2024
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na na dve kukji mala i golema vo naselba Potok.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1
▪️ Plac: 174m2
▪️ Dvorno mesto: 70m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 182m2
_______________
▪️ Kukjite imaat dvor.
_______________

▪️ Dnevna prostorija x 1
▪️ Zasebna kujna so trpezarija
▪️ Spalna soba x 3
▪️ Banja x 2
_______________
Cena:
➧97.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации