Оглас од претпријатие Објавени: јан. 21 2022 04:21

Nova kuka so fenomenalen pogled

ЕУР

Објавени: јан. 21 04:21
Прегледи: 851
Se prodava nova kukja opremena komplet kako shto e na slikite, vo blizina na restoran "Ylli" na patot za Shapka

Katnost: Priz + Kat
Kvadratura na kat: 67m2
Vkupno stanben prostor: 129m2
Vkupno plac: 197m2
Dvor: 130m2

Ima cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.


070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации