Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Objekt zgrada POGODEN ZA BIZNIS

249 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNICON Вчера 10:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата

Nov Deloven Prostor 155,85m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Dukan od 52m2 vo Trgovskiot centar - prizemje 90 000 ЕУР
Nov Stan od 38m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Nov Stan 102m2 od Ekluzivniot Kompleks Panorama 1 350 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Ø Se prodava objekt, kuca, so ducan na prizemje i 3 kata. Pogoden za biznis.

• Podrum od 35m2,
• Ducan (deloven prostor) od 66m2,
• Kat 1 - 84m2 +balkon 11m2,
• Kat 2 - 84m2 +balkon 11m2,
• Potkrovje – garsonjera 60m2,
• Dvorno mesto od 100m2,

Sekoj od katovite e organiziran kako poseben stan, so zaednichki skalishen prostor,

• Vkupna kvadratura - 329m2 vo objekt +100m2 dvorno mesto,

Objektot e pogoden za biznis, iznajmuvanje. Stanovite i ducanot se so kiradzii, shto bi gi prezel noviot sopstvenik na objektot.

CHISTI DOKUMENTI, IMOTNI LISTOVI !


Kontakt:
Дарко Гавровски
Тел. +38970394332
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
UNICON
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект. Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
Tetovo Show on the map
+38975453858
http://unicon.mk/
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата
Nov Stan od 38m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Nov Deloven Prostor 58.5m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Nov Deloven Prostor 117m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Sovršen Stan dupleks od 91m2 Tetovo -
Кон почеток