Оглас од претпријатие Објавени: мај 13 2022 05:26

Se prodava kuka so plac od 264m2

ЕУР

Објавени: мај 13 05:26
Прегледи: 8
Se prodava plac so stara kuca za rusenje.

Kukjata ima : Priz + Kat

Vkupno stanben prostor: 140m2
Vkupno plac: 264m2
Dvor: 124m2

Ima cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.

076/421-142
070/381-888

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации