Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava kukja kaj Tetovcanka po najpovolna cena

198 000 ЕУР

Се продава од: Marija 07 септ. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Тетово
Se prodava kukja vo blizina na tetovcanka, 100 metri kvadratni so podrum I prizemje. Na prizemjeto Ima dnevna soba, trpezarija, kujna, kupatilo I dve spalni sobi.
Placot e 376 metri kvadratni.
Cena 198.000 evra. Ima moznost za dogovor.
Leaflet
Кон почеток