Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2022 12:10

Se prodava nova kukja pozadi mema

ЕУР

Објавени: јан. 11 12:10
Прегледи: 2
Se prodava kukja pozadi mema.
kukjata e nova samo bez fazada od predniot del, lepenka e od stranite.


Se sostoi od:
pod + priz + kat + kat.


Kvadratura:
Vkupno plac: 200m2
Vkupno staben prostor: 277m2
Dvor: 90m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации