Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Shitet parcel prej 248m2 me markic per ndertes P+5

135 000 ЕУР

Се продава од: Skopje Centar 27 окт. 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Shitet parcel prej 248m2 me markic per ndertes P+5
ne Rrugen J.Zlatanovski BB k.p.parcela 798
Skopje Centar
  Online
070229986
Leaflet
Кон почеток