Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Shtepi 250m2 me 3 duqane

360 ЕУР

Се продава од: Arlind 21 септ. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Shitet shtepi 2 kateshe me 3 duqane. Shtepia posedon 250 m2 banim dhe 3 duqane te dhena me qira afatgjate... shtepia esht e pajisur me te gjitha kushtet. Kati i pare posedon 1 kuzhin 1 banjo 1 dhom fletjeje dhe 2 sallone... kati i dyt posedon dy dhoma fletjeje 1 banjo dhe 1 sallon te madh....shtepia gjendet ne Carshi te eperme reth ruges kryesore mes supermarkete Erzana dhe Vukovar...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации