Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shtepi

1 500 ЕУР

Се продава од: adnan 21 авг. 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Shitet shtepi ne rugen 146 nr7
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации