Оглас од претпријатие Објавени: апр. 06 2022 02:42

Stanben kompleks MK Residence

ЕУР

Објавени: апр. 06 02:42
Прегледи: 15
Stanben kompleks "MK Residence" na samo 2 km od centar na Tetovo, gradeni so najdobar kvalitet i sekoja kukja e so sopstven parking.

So cista dokumentacija moze da se vidat vo koe bilo vreme.

Kvadratura:
Vkupno plac: 350m2
Dvorno mesto: 243m2
Vkupno stanben prostor: 214m2*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации