Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

33 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: * CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti 14 јан. 17:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 * CHANAK *  Agencija Za Nedvižnosti
Stan vo blizina na restorant Tivoli 57 999 ЕУР
Kuka vo dobra sostojba 59 999 ЕУР
Atraktiven nov stan so dve spalni vo Remall 92 999 ЕУР
Kuka so dva posebni vleza 395 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Тетово
Stara kuća so golema terasa i panoramski pogled kon gradot!

RASPORED:
- dnevna soba
- kujna
- trpezarija
- spalna soba
- banja
- terasa
- parking plac

Za poveće informacii 078/449-989
* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti
Gi vršime slednive uslugi: - Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot. - Iznajmuvanje pod kirija - Izdavanje pod kirija - Osiguruvanje - Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list - Renoviranje - Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila
Посетете ја нашата продавница
Dervish Cara 63 Прикажи на мапата
078271777
* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti
  Онлајн
078271777WhatsApp:
078449989
Leaflet
 * CHANAK *  Agencija Za Nedvižnosti
Top renoviran stan na 1 kat vo strog centar so dve spalni 65 000 ЕУР
Kat od kuka vo Capcoo Sokace so poseben vlez 57 999 ЕУР
Kuka so tri dukani vo centar na Tetovo 185 000 ЕУР
parking plac vo strog Centar 6 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации