Објавени: мај 19 2022 09:20

Vend per ndertim

ЕУР

Објавени: мај 19 09:20
Прегледи: 943
Vendi posedon 857 m2, me plan per ndertim e parapar per cfardolloj ndertimi, ka dokumentacion te rregull si dhe leje te paguar per ndertim, gjendet ne vend shume atraktiv dhe te pershtatshem afer shkolles se muzikes vetem 500 m, larg nga qendra e qytetit, Cmimi 400 euro per m2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации