Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so pomosni prostorii i dvorno mesto

0 МКД

Се продава од: гордана 05 јан. 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
се продава куќа со помошни простории површина 505м2 и дворно место површина 493м2.цена по договор
гордана
071364623
Leaflet
Кон почеток