Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka/vila

120 000 ЕУР

Се продава од: Vlado 31 мај 19:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
Kukata e na prekrasna lokacija so pogled na celoto dojrantsko ezero .kukata e izgradena od tvrda gradba dosta kvalitetna ,kvalitetna slovenska dograma no e na pokrivot opozarena.Prizemjeto ima moznost da se prilagodi vo deloven prostor.Vo sklop na kukata ima dvor koj e 490metri
Leaflet
Кон почеток