Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo s.Pirava Valandovo

0 МКД

Се продава од: Nikola 10 јун. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
Se prodava kuka 59 m2 so dvorno mesto 295 m2 vo s.Pirava, Valandovo.

Cena po dogovor.
Info: 075313366 Nikola
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации