Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Куќа

0 МКД

Се продава од: Kiro 05 јан. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
Се продава двоспратна куќа со помошни простории со површина од 505м2 и дворно место со површина од 493м2.За повеќе информации контактирајте не!!!
Leaflet
Кон почеток