Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kukja 80m2 vo centarot

30 000 ЕУР

Се продава од: jovan Pro 03 јул. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Валандово
Se prodava kukja 80m2 vo centarot, sproti osnovnoto uciliste.
jovan Pro
078668715
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации