Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 235m2 vo Veles

50 000 ЕУР

Се продава од: Kire 10 дек. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Продаваам куќа во Велес на улица „Благој Кирков 22“. Куќата има два спрата, добар распоред на соби + голем балкон и гаража.
Броеви за контакт:
043/232-632
071/912-446
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации