Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Се продава од: Наташа Денес 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Куќата располага со дворно место од 400 м2,се простира на две улици,Мирка Гинева 15( со влезно место )и ул.8 ма Велешка Бригада.Се состои од приземје (30м2) и спрат 97 м2.
Наташа
075444351
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации