Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 60m2 vo Veles

Се продава од: DEJAN 21 ноем. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Se prodava kuka na ul.Pitu Guli, so povrsina od 60m2 plus garazen prostor i moznost za nadogradba na vtor sprat. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток