Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Кuka од 80м2

Се продава од: Zoran 19 јун. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Se prodava kuka vo Veles na ul.Saraevska, prizemje so podrum ,garaza i edna soba so kupatilo i sprat so dnevna i kujna,dve spalni,hodnik,toalet i golema terasa i plus dvorno mesto 500m3.Mozna e i zamena za stan.Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток