Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Dvorovi

18 000 ЕУР

Се продава од: Viktor 14 јан. 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Kukata e sonpovrshina vo prizemjeto od 27m/2 i ushte eden sprat od 26m/2, ima pomoshen objekt "Shupa" so povrshina od 13m/2 i dvorno mesto od 27m/2.
Leaflet
Кон почеток