Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 ЕУР

52 000 ЕУР

Се продава од: Крсте Вчера 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Променети се сите прозорци со нови PVC 6-коморни Kommerling прозорци. Куќата има излез на две улици и непосредна близина до централно градско подрачје. телефони за контакт: 078 404 877, 043 223 978. Цената не е фиксна
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации