Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Veles Dolni dukani

0 ЕУР

Се продава од: Kovaci 26 ноем. 20:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Се продава куќа приземје 54м2, 1 спрат уште 55м2, позади куќата е изграден објект исто на два спрата, приземјето е затворено 25м2, над приземјето има уште еден спрат со плоча не доградена и квадратура од околу 70м2 и опција да се спои со горниот дел од куќата што е напред.

контакт 078 232 195
Kovaci
 
076447444
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации