Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Veles Dolni dukjani

0 ЕУР

Се продава од: Kovaci 20 окт. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Се продава куќа приземје 54м2, 1 спрат уште 55м2, позади куќата е изграден објект исто на два спрата, приземјето е затворено 25м2, над приземјето има уште еден спрат со плоча не доградена и квадратура од околу 70м2 и опција да се спои со горниот дел од куќата што е напред.

контакт 078 232 195
Leaflet
Кон почеток