Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Veles moze zamena za stan

Се продава од: prodavam kuka 22 окт. 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Продавам нова градена куќа, легализирана со сите потребни документи, дворна површина 480м2, може и замена за стан. Повеќе информации на 070885112
prodavam kuka
070885112
Кон почеток