Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Veles

0 МКД

Се продава од: Dina 05 окт. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Се продава куќа во Велес на улица Ѓорѓи Димитров бр. 6 во близина на пазариште 80 m2 и дворно место 180 m2, може и замена за еднособен проширен стан или двособен со можност да биде на први или втори спрат со ваша доплата. Долниот спрат е граден со камен а горниот спрат е со полна цигла. Има 3 соби, 2 кујни и 2 тоалети со можност за изградба на гаража. Цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации