Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka170 m2 so plus 83m2 deloven prostor

Се продава од: ****** 18 ноем. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Се продава објект/куќа со 2 спрата/стана од по 70m2, ходник/скали и одделни влезови на становите, приземје во линија со улицата со две деловни простории, една од 68m2 друга од 15m2, подрум од 70m2, со вкупна земјишна површина од 98m2. Куќата е на атрактивно место во центар на градот на околу 60-70m од јаворот позади Хотелот Интернационал , квалитетна градба со добар распоред, едниот стан е со изолација, пвц прозори, климатизација и др, објектот е со чист имотен лист и идеален за две или едно повеќедетно семејство, бизнис и сл. Само за сериозни, формирање на цена, заеднички по разгледување, за договор за разгледување јавете се на тел.број кој е на огласот.
Кон почеток