Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka na Velesko ezero

0 ЕУР

Се продава од: Hristijan Вчера 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Велес
Se prodava vikend kukjna na velesko ezero .. so super dvorno mesto od 500 m2 na atraktivna lokacija
Hristijan
078336143
Leaflet
Кон почеток