Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 280m2 vo Vinica

0 ЕУР

Се продава од: Lidija 25 дек. 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Виница
Двор 370м2.
Цена по договор.
Телефон за контакт 070 897 733 Павле
Leaflet
Кон почеток