Објавени: апр. 16 2021 03:52

Kuka so dvorno mesto vo centarot na Vinica

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 16 03:52
Прегледи: 3
Se prodava kukja so dvorno mesto vo centarot na Vinica so deloven prostor vo prizemjeto koj e pogoden i opremen za prodavnica, salon i sl.
Postoi mozhnost za dogovor za cenata.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации