Објавени: септ. 15 2021 12:24

Kuka vo Vinica

Објавени: септ. 15 12:24
Прегледи: 462
Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sprata so 2 zasebni vleza (2stana) + podrum kako uste eden cel sprat
Okolu cenata ima prostor za dogovor
Informacii na telefon: 075 543 149 / 075 471 521

Imam i placovi vo vinica za prodazba
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации