Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo vinica

48 000 ЕУР

Се продава од: valentina 14 септ. 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Виница
se prodava kuka na prizemje i sprat so dva samostojni vleza renovirana vo 2013 polunamestena
Leaflet
Кон почеток