Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Objekt vo centarot na Vinica

340 000 ЕУР

Се продава од: Vasko 11 јун. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Локација
Виница
Se prpdava objekt vo centarot na Vinica
070624670
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации