Објавени: окт. 13 2021 08:34

Се продава вила Даница и ресторан Цуцул 2

Објавени: окт. 13 08:34
Прегледи: 558
Вила Даница и ресторан Цуцул 2 се наоѓаат на патот Виница-Берово .Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации