Објавени: јул. 22 2017 07:29

Nivi vo Orizari

Објавени: јул. 22 07:29
Прегледи: 4
Se prodavaat 3 orizni i 2 krski(edna do druga).
Orizni:
Misjak - KP.br.3059 - povrsina 2573m2;
Drenska vada - KP.br.4759 - povrsina 768m2;
Drenska vada - KP.br.4638 - povrsina 899m2.
Krski:
Raec - KP.br.16628/1 - povrsina 1074m2;
Raec - KP.br.16627/1 - povrsina 837m2.
Nivite se plodni i obrabotuvani.

Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
075/424-590

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации